LEGO Friends – poznaj miasteczko Heartlake

LEGO Friends – poznaj miasteczko Heartlake

Zestaw lego friends jest dedykowany dla dzieci od 4 roku życia. Seria stworzona została z myślą o dziewczynkach. Historie tej serii toczą się w miasteczku Heartlake, w którego centrym znajduje się urocze jezioro w kształcie serca. Heartlake jest pełne miejsc, z którymi dzieci obcują na co dzień w życiu realnym, ale także te zupełnie nowe. W serii można znaleźć sklepy, biurowce, szpitale, plaże, parki, hotele, a także miejsca, gdzie mieszkańcy Heartlake jeżdżą konno, żeglują, wędkują czy biwakują.

Niesamowite bohaterki LEGO Friends

W serii klocków LEGO Friends bohaterkami są przyjaciółki:

– Emma,

– Olivia,

– Andrea,

– Stephanie,

– Mia.

Mimo przyjaźni dzieli je charakter i osobowość, ponieważ każda z nich jest zupełnie inna. Emma to niesamowicie kreatywna bohaterka, wyraża siebie poprzez sztukę i czerpie z tego ogromną radość. Olivia to postać, która jest wiecznie głodna wiedzy, a jej bezgraniczna ciekawość pozwala na znalezienie idealnego i kreatywnego rozwiązania w każdej sytuacji. Praca w laboratorium, inżynieria czy programowanie to zdecydowanie jej konik. Andrea jest osobą bardzo charyzmatyczną, zabawną i pewną siebie. Jej pasją jest muzyka i taniec. Stephanie jest zapaloną miłośniczką sportu, kocha pływanie i bieganie. Jest również urodzoną trenerką – zawsze pomocną, lojalną i niezwykle motywującą do dalszej pracy. Ostatnią z przyjaciółek jest Mia, która kocha zwierzęta i przyrodę, a większość wolnego czasu spędza na świeżym powietrzu. Bohaterka jest również niezwykle lojalna oraz szczera do bólu. Każda z przyjaciółek zawsze może na niej polegać. 

Klocki LEGO Friends idealne na prezent

Klocki to idealny prezent na Dzień Dziecka, święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc oraz urodziny. Zabawa klockami to nie tylko rozrywka, ale i nauka. Klocki rozwijają u dzieci zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną oraz kreatywność. Budowanie konstrukcji zajmuje sporo czasu, przez co dzieci uczą się cierpliwości oraz dokładności. LEGO Friends to również zabawka, która pozwala na ciekawą zabawę solo lub z rówieśnikami.

Share